Jakar

Autoryzowny przedstawiciel Magnatherm

 • Główną działalnością, a zarazem specjalizacją naszej firmy jest produkcja kamiennych kominków wraz z wkładem oraz dystrybucją ciepłego powietrza.

  Tworzymy kominki w różnych wzorach, kolorach oraz różnego rodzaju kamieniach. Nasze produkty łączą w sobie zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalne.

  Naszą pracę rozpoczynamy od rozmowy z klientem i zrozumieniem jego potrzeb. Kolejnym krokiem jest opracowanie unikalnego projektu kominka, zgodnego z życzeniami nabywcy. Gdy wzór kominka jest zaakceptowany przystępujemy do jego produkcji, wykorzystując najnowsze maszyny do obróbki kamienia. Świadczymy również kompleksowe usługi przy montażu kominka wraz z jego wkładem oraz systemem dystrybucji ciepłego powietrza w całym domu.

  Dzięki naszemu doświadczeniu, nowoczesnym maszynom oraz profesjonalnemu wykonaniu zleconej usługi, możemy naszym klientom gwarantować satysfakcję z użytkowania na co dzień zbudowanych przez nas kominków. Produkowane przez nas kominki z kamienia naturalnego są przede wszystkim trwałe i praktyczne, ale również zachwycają pięknym wyglądem.

 • Kontakt

     

  Adres:

  ul. Strachowicka 42c
  54-512 Wrocław

  Telefony:

  71 349 99 90
  501 16 44 21
  664 43 75 73

   

  Godziny otwarcia

          

  Pon-Pt

  9.00 - 17.00

  Sob:

  po wcześniejszym
  umówieniu telefonicznym

  Niedz:

  nieczynne

  Mapka dojazdu