Magnatherm. Tworzymy z pasją.

Firma Magnatherm jest szczecińską firmą produkującą wkłady kominkowe, urządzenia grzewcze, wymienniki i zasobniki ciepła. Powstała  w 2002 roku w wyniku  połączenia  dwóch  niezależnych firm:  firmy Magnat zajmującej się wykonywaniem  konstrukcji stalowych na potrzeby Stoczni Szczecińskiej oraz oraz firmy Dekaterm projektującej systemy grzewcze. Dzięki tej współpracy oraz wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć produkty zadowalające najbardziej wymagających klientów.

W pierwszych latach eksportowaliśmy nasze produkty  wyłącznie na rynek Europejski, w roku 2006 rozszerzyliśmy naszą sieć sprzedaży o rynek Polski. Nasze produkty eksportowane są  między innymi do Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, do krajów skandynawskich oraz wielu innych.

Nasze produkty wykonywane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku, dzięki czemu charakteryzują się trwałością oraz wysoką jakością wykonania. Przed przystąpieniem do produkcji każdy nowy projekt  jest dokładnie badany i testowany.

Nasze niekonwencjonalne rozwiązania są zawsze sprawdzane pod kątem jakości, użyteczności, wytrzymałości i łatwości zastosowania. Produkty testowe poddawane są badaniom w ekstremalnych warunkach. Wszystko to robimy z myślą o bezpieczeństwie, komforcie oraz wygodzie użytkowania.

Nasze produkty spełniają  najbardziej rygorystyczne normy europejskie. Wykonane są w oparciu o wymagania zawarte w Dyrektywie 89/106/EWG, polskiej normie PN-EN 13229:2002 oraz posiadają certyfikat CE.

Mamy nadzieję, że pomożemy Państwu podjąć trafną decyzję w wyborze wkładu kominkowego którego będziecie Państwo użytkownikami przez kolejne lata.

Konstrukcje.pro

Gorąco polecamy: ogrodzenia, bramy, barierki, różne konstrukcje stalowe (np. schody, kostrukcje nośne), a także maszyny i urządzenia znajdą Państwo na stronie www.konstrukcje.pro